2016 rokiem z Plusem - dostęp do Śląska Plus za pół ceny

Czytaj dalej

2016 rokiem z Plusem - dostęp do Śląska Plus za pół ceny

Tylko do 12.01 kupisz roczny dostęp do interaktywnego tygodnika Śląsk Plus o 50% taniej. Teraz tylko 34,90 zł! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej świątecznej oferty.

Święta to czas relaksu i radości. Dlatego specjalnie dla Czytelników internetowego tygodnika Śląsk Plus, a także wszystkich osób zainteresowanych informacjami z woj. śląskiego obniżamy cenę rocznego abonamentu do tygodnika aż o 50%.

Spraw prezent sobie i bliskim i czytaj najlepsze teksty dziennikarzy "Dziennika Zachodniego" w naszym tygodniku www.slaskplus.pl.

Kupując roczny dostęp do tygodnika Śląsk Plus za 34,90 zł otrzymujesz dostęp do 52 kolejnych wydań. Każde z nich ukazuje się w piątek o godz. 7 rano i jest bogate w galerie zdjęć, materiały wideo, interaktywne mapy i infografiki.

Dodatkowo otrzymujesz za darmo dostęp do serwisu EkstraMagazyn.pl- wybranych najlepszych tekstów dziennikarzy Polska Press Grupy. Za darmo dostaniesz także PDF z piątkowym magazynowym wydaniem "Dziennika Zachodniego", który możesz pobrać i czytać offline.

W ramach rocznego abonamentu otrzymasz także dostęp do archiwum poprzednich internetowych wydań tygodnika Śląsk Plus.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kliknij w ten link

W3Schools

Zapraszamy,
i życzymy udanych i spokojnych Świąt

Redakcja internetowego tygodnika Śląsk Plus

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.