Katarzyna Pachelska

4. Design Days. Wczoraj dyskutowano o hotelach, a dziś i jutro - dni otwarte

Galerię zdjęć najładniejszych stoisk na 4 Design Days oraz zestawienie - naszym zdaniem-  najlepiej ubranych uczestników imprezy znajdą Państwo na stronie Fot. Arek Gola Galerię zdjęć najładniejszych stoisk na 4 Design Days oraz zestawienie - naszym zdaniem- najlepiej ubranych uczestników imprezy znajdą Państwo na stronie dziennikzachodni.pl
Katarzyna Pachelska

Wczoraj zakończyły się dni branżowe w ramach 4.DD, dziś i jutro każdy zainteresowany będzie mógł wziąć udział w imprezie.

Katowice od czwartku są stolicą designu i architektury. W Spo-dku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbywa się wielka impreza - 4. Design Days.

Wczoraj, w ramach dni branżowych, sporo dyskutowano m.in. o hotelach w Katowicach i regionie. Adam Pilczuk z Polskiego Holdingu Hotelowego (do tego miesiąca - Chopin Airport Development) ujawnił, że jego firma jest w trakcie przejmowania kultowego Hotelu Katowice przy alei Korfantego. Z kolei Przemysław Wieczorek z sieci PURO Hotels powiedział, że budowa 200-pokojowego obiektu przy rondzie Ziętka, projektowanego przez pracownię Tomasza Koniora, zacznie się już w tym roku. Przebudowę przechodzi za to hotel Campanile, który istnieje w Katowicach przy A4 już od 20 lat.

Dziś i jutro - dni otwarte 4.D w g. 10-18 (targi Silesia Bazaar Dizajn w g. 11-18). Bilety na miejscu kosztują 20 zł. Wstęp wolny: dzieci i młodzież do 16. roku życia, seniorzy 65+.

Katarzyna Pachelska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.