Mariusz Parkitny

53 osoby oszukane. Zrobił ich na szaro z adaptacją strychów?

53 osoby oszukane. Zrobił ich na szaro z adaptacją strychów?
Mariusz Parkitny

Przed sądem stanie Dariusz R., szczecinianin, który obiecywał, że zajmuje się kompleksową adaptacją strychów do zamieszkania. Usłyszał 60 zarzutów.

Śledztwo zakończyła szczecińska prokuratura. Oskarżony Dariusz R. zawierał z nabywcami lokali w różnej formie (w tym również aktów notarialnych) umowy deweloperskie, w których zobowiązywał się do wykonania adaptacji lokali, wykupu ich od wspólnot mieszkaniowych i przeniesienia własności na nabywców. Mimo, że brał za to pieniądze na poczet ceny lokalu, zaliczki na poczet wykonywanych robót, a nawet czynszu – nie wywiązywał się ze swoich zobowiązań.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Parkitny

Jestem dziennikarzem od ponad dwóch dekad. Piszę do Głosu Szczecińskiego, Naszego Miasta Szczecin, Trendy, portali www.gs24.pl, szczecin.naszemiasto.pl.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dlatego w pracy zajmuję się najczęściej sprawami wymiaru sprawiedliwości: relacjami z procesów, opisywaniem śledztw. Interesują mnie też sprawy Szczecina. Czasem przyglądam się też naszej polityce, która potrafi przyprawić o ból głowy.


Znajdziecie mnie też bardziej prywatnie na Facebooku https://www.facebook.com/mariusz.parkitny.75 Twitterze https://twitter.com/ParkitnyMariusz i Instagramie https://www.instagram.com/parkitnymariusz/?hl=pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.