Ahoj, pirackie wakacje w CKiS skończone

Czytaj dalej
Fot. CKiSsepolno.com.pl
Aleksander [email protected]

Ahoj, pirackie wakacje w CKiS skończone

Aleksander [email protected]

Aż trudno uwierzyć, ale już minęły ponad dwa tygodnie wakacji. W Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie końca dobiegły pirackie zajęcia dla najmłodszych.

Centrum Kultury i Sztuki przygotowało dwutygodniowy plan zajęć dla przyszłych... piratów, którzy regularnie chodzili na zajęcia. - Dwa tygodnie wspólnej pracy i zabawy zostały zwieńczone inscenizacją opowiadania o napadzie piratów na spokojną wyspę Tiratum, zamieszkiwaną przez łagodnie usposobionych tubylców. Oczywiście historia ta, jak i nasze wakacje, kończy się szczęśliwie - relacjonuje Michał Pick, z CKiS w Sępólnie. - To był twórczo i radośnie spędzony czas z grupą dzieci, które całkowicie zaangażowały się w naszą piracką przygodę.

Dzieci z opiekunami najpierw napisały hymn, stworzyły dla niego taneczną choreografię, powstały też stroje, rekwizyty i... wyspy. Jedna z nich powstała w sali w CKiS. Na koniec dwutygodniowych zajęć było przedstawienie dla rodziców, a każdy z uczestników otrzymał wyjątkowy Certyfikat Dzielnego Pirata.

I choć czas minął bardzo szybko, to na pewno do końca wakacji, a może i dłużej pozostanie wszystko w pamięci małych sępolan.

Zajęcia pozwoliły dzieciom nie tylko spędzić kreatywnie czas, ale również bezpiecznie pod fachową opieką dorosłych. I co ważne, bez tabletów i internetu.

Aleksander [email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.