Olga Goździewska-Marszałek

Akcja "Bezpieczne wakacje 2019". Podlaskie służby i urzędnicy przygotowują się do sezonu letniego

O założeniach inicjatwy "Bezpieczne wakacje 2019" na poniedziałkowym briefingu prasowym poinformował wojewoda podlaski, kuratorka oświaty Fot. og O założeniach inicjatwy "Bezpieczne wakacje 2019" na poniedziałkowym briefingu prasowym poinformował wojewoda podlaski, kuratorka oświaty i przedstawiciele służb mundurowych.
Olga Goździewska-Marszałek

Rusza akcja „Bezpieczne wakacje 2019”, prowadzona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz policję i straż pożarną. Podlaskie służby proponują działania, które zwiększą bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas wakacji. Niestety, co roku dochodzi do wypadków, których można było uniknąć.

Udane wakacje to bezpieczne wakacje. Czuwać nad tym ma sztab wyszkolonych ludzi i służby mundurowe. O założeniach inicjatwy "Bezpieczne wakacje 2019" na poniedziałkowym briefingu prasowym poinformował Bohdan Paszkowski, wojewoda podlaski.

Przedstawił szereg działań, dzięki którym możemy uniknąć zagrożeń. Ale przede wszystkim zaapelował do rodziców, by czuwali nad bezpieczeństwem dzieci podczas rozpoczynającego się wkrótce sezonu wakacyjnego.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Olga Goździewska-Marszałek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.