.

ALEX

.

ALEX Sp. z o.o. to polska, prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w produkcji komponentów do konwersji aut na zasilanie gazowe. 20-letnie doświadczenie w połączeniu z nowoczesnymi technologiami produkcji, sprawiły, że należymy dziś do światowej czołówki producentów samochodowych instalacji gazowych. Nasze produkty to autorskie i niezawodne rozwiązania w zakresie alternatywnego zasilania aut spalinowych oferowane pod marką OPTIMA.

ALEX posiada dwa wydziały produkcyjne zlokalizowane w Kleosinie oraz w białostockich Fastach. Realizujemy pełen cykl produkcyjny: począwszy od własnego biura konstrukcyjnego i działu badawczo-rozwojowego poprzez działy obróbki mechanicznej i przetwórstwa tworzyw sztucznych, aż po nowoczesne i wydajne linie montażowe. Nasz park maszynowy to ponad 40 wysoce specjalistycznych maszyn i urządzeń: wtryskarki, obrabiarki CNC, wieloosiowe centra tokarsko-frezarskie oraz automaty do montażu SMT.

WIĘCEJ O FIRMIE


Kogo zatrudniamy?
ALEX Sp. z o.o. zatrudnia obecnie blisko 140 osób. Aktualnie, w związku z rozbudową parku maszynowego, poszukujemy głównie wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych: operatorów maszyn cnc – obróbka skrawaniem, operatorów wtryskarek oraz monterów.

Rekrutujemy również pracowników biurowych – m.in. doradcę techniczno-handlowego – który odpowiedzialny będzie za prowadzenie prezentacji produktów oraz szkoleń technicznych w kraju i za granicą.

Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjny pakiet socjalny.
Dokładne informacje o wszystkich stanowiskach, na które aktualnie prowadzone są rekrutacje, znaleźć można na naszej stronie w zakładce Praca.

OFERTY PRACY


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.