Sławomir Bobbe

Alkoholowa brygada niechlubną wizytówką Bydgoszczy

Alkoholowa brygada niechlubną wizytówką Bydgoszczy Fot. Dariusz Bloch
Sławomir Bobbe

Wobec bezdomnych spod dworca PKP straż miejska interweniowała dziesiątki razy, ale na niewiele się to zdało. Czy i jak można pomóc tym ludziom, a jednocześnie problem rozwiązać?

Kilkunastu bezdomnych spod dworca PKP jest fatalną wizytówką naszego miasta. „Wizytówką”, z którą nie wiadomo co zrobić.
Zwykle pijani, często namolni i agresywni, zwłaszcza gdy ktoś zwróci im uwagę. Kilkanaście osób koczuje niedaleko wyjścia z dworca PKP zaczepiając podróżnych i przechodniów, żebrząc o datek szybko zamieniany w alkohol.

Kilkunastu bezdomnych spod dworca PKP jest fatalną wizytówką naszego miasta. „Wizytówką”, z którą nie wiadomo co zrobić.

Więcej o sprawie w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.