Andrzej Duda śmieje się z memów i klipów

Czytaj dalej
Fot. Piotr Smoliński / Polska Press
WR (AIP)

Andrzej Duda śmieje się z memów i klipów

WR (AIP)

Prezydent Andrzej Duda zareagował na przeszukanie mieszkania internauty, który opublikował w sieci filmik kpiący z prezydenta.

„Gość sobie odkręcił filmik, dla jednego śmieszny, dla innego złośliwy ale w sumie bez znaczenia bo „odkręcony”. Prokuratura? Dajcie spokój:/” - napisał prezydent na Twitterze.

Chodziło o film zatytułowany „Pijany prezydent kradnie kwiaty spod pomnika Romana Dmowskiego”. Jest to puszczony od tyłu film przedstawiający moment składania kwiatów przed pomnikiem przez prezydenta, który lekko się skłania przed monumentem. W środę na wniosek prokuratury przeszukano mieszkanie i przejrzano komputer mieszkańca Nowego Sącza, który opublikował filmik. Za znieważanie głowy państwa groziły mu zarzuty prokuratorskie.

W czwartek również rzecznik prezydenta Marek Magierowski tonował emocje: - Andrzej Duda sam śmieje się z memów i klipów na swój temat. Żarty: proszę bardzo. KPRP nie ma wpływu na działania prokuratury. - napisał na Twitterze.
Nadgorliwe działania służb były wyraźnie nie na rękę prezydentowi i nowej władzy, którą niektórzy zaczęli już oskarżać o zamordyzm. Z kolei politycy PiS twierdzili, że nadgorliwość prokuratury to jeszcze efekt tego, iż nie panuje nad nią prokurator generalny Andrzej Seremet.

WR (AIP)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.