Andrzejki na wiele sposobów

Czytaj dalej
MM

Andrzejki na wiele sposobów

MM

Dziś o godz. 16 w Centrum Edukacji Kulturowej „Na Żubardzkiej” przy ul. Żubardzkiej 3 odbędzie się andrzejkowa zabawa taneczna „Andrzejki na wesoło”. Oprawę muzyczną zapewnia Marek Krześlak, na wszystkich uczestników czeka słodki poczęstunek oraz konkursy z nagrodami.

Na wieczór andrzejkowy zaprasza dziś także Strefa Kultury Otwartej przy ul. Jagiellonki 4. Początek o godz. 17.

Ciąg dalszy świętowania imienin Andrzeja można zafundować sobie jutro o godz. 16 w CEK „Na Żubardzkiej przy ul. Żubardzkiej 3. Zaplanowano koncert „Andrzejkowe smęty”. Wystąpią uczestnicy zajęć Studia Piosenki „Ż”.

Nieco później warto wybrać się do Domu Kultury „Ariadna” przy ul. Niciarnianej 1/3. Ogodz. 17 rozpocznie się tam potańcówka andrzejkowa. W cenie wejścia (15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu imprezy) będą kawa i herbata.

Można też do andrzejek podejść nieco inaczej. Dziś o godz. 16.30 w Muzeum Miasta Łodzi przy ul. Ogrodowej 15 odbędzie się oprowadzanie pod hasłem „Chcesz znać przyszłość? Poznaj przeszłość!”. Wszystkich ciekawych tego, co przyniesie przyszłość, zapraszamy do odkrywania przeszłości oraz magicznych symboli podczas wędrówki po wnętrzach Pałacu Izraela Poznańskiego.

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.