Areszt dla mężczyzny, który pobił 1,5-letnią córkę

Czytaj dalej
mp

Areszt dla mężczyzny, który pobił 1,5-letnią córkę

mp

Decyzję podjął przed południem sąd rejonowy w Gryfinie.

Nie oszczędzał ani żony, ani córki

Dwa miesiące aresztu dla mężczyzny, który miał pobić swoją 1,5 roczną córkę. Prokuratura ma też dowody, że znęcał się nad żon.

Decyzja o tymczasowym aresztowaniu Krystiana R. zapadła wczoraj przed południem przed Sądem Rejonowym w Goleniowie. Jest nieprawomocna.

- Jest podejrzany o dokonanie przestępstwa polegającego na tym, że w swoim miejscu zamieszkania znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną wyzywając ją wulgarnymi słowami oraz popychał ją i szarpał, a także w okresie od dnia 26 do dnia 27 sierpnia 2017 r. spowodował obrażenia ciała małoletniej córki na okres powyżej 7 dni - wyjaśnia prokurator Joanna Biranowska-Sochalska z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że podejrzany od dłuższego czasu znęcał się nad żoną. W weekend córka była pod jego opieką.

Matka dziecka po powrocie do mieszkania zauważyła u córki obrażenia. Pojechała z nią do lekarza. Życie dziecka nie jest zagrożone, ale rany są na tyle poważne, że prokuratura postawiła podejrzanemu zarzut uszkodzenia ciała.

Przy okazji tej sprawy kobieta zdecydowała się opowiedzieć o swoich problemach z Krystianem R. Za znęcanie i pobicie dziecka grozi mu do 5 lat więzienia.

Nie wiadomo, czy mężczyzna przyznał do winy.

mp

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.