Arkadiusz Wiśniewski. Wrażliwy prezydent w internetowej bańce

Czytaj dalej
Fot. Natalia Popczyk
Piotr Guzik

Arkadiusz Wiśniewski. Wrażliwy prezydent w internetowej bańce

Piotr Guzik

W przeciwieństwie do konkurentów, urzędujący prezydent Opola nie zwołuje wielu konferencji prasowych. Promuje się poprzez kanał, w którym praktycznie zawsze ma zapewniony pozytywny przekaz - media społecznościowe. Arkadiusz Wiśniewski podkreśla, że jest otwarty na dialog z mieszkańcami. Ale tych, co się z nim nie zgadzają, potrafi w sieci blokować. Konkurenci zarzucają mu również, że nadal współpracuje z Patrykiem Jakim.

„Król Facebooka” - tak określiła Arkadiusza Wiśniewskiego wicewojewoda Violetta Porowska, kandydatka PiS na prezydenta Opola. Słowa padły podczas niedzielnej konwencji PiS w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, gdzie byli również prezes partii Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki. Porowska ironizowała, choć Arkadiusz Wiśniewski tego tak nie odbiera.

Pozostało jeszcze 96% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Piotr Guzik

Opolanin z urodzenia. Stara się, by mieszkańcy byli na bieżąco z tym, jak zmienia się Opole. Za pomocą zdjęć i filmów dokumentuje jego metamorfozy, które w codziennym zabieganiu mogą umykać. Zagląda tam, gdzie nie każdy może bądź chce wejść - na place budowy i do niszczejących konstrukcji. Opisuje działania i plany władz, jak i reakcje mieszkańców na ich poczynania. Śledzi działalność lokalnych polityków i pisze o tym, o czym niekoniecznie chcą mówić otwarcie, a co pozwala lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.