Maciej Czerniak

Atak nożem i pogruchotane kości twarzy. Proces w sprawie pobicia w Bydgoszczy

W bydgoskim sądzie trwa kolejny proces w sprawie usiłowania zabójstwa w 2017 roku w mieszkaniu przy ul. Garbary. Oskarżony to Maciej M. Fot. Maciej Czerniak W bydgoskim sądzie trwa kolejny proces w sprawie usiłowania zabójstwa w 2017 roku w mieszkaniu przy ul. Garbary. Oskarżony to Maciej M.
Maciej Czerniak

Maciej M. przyszedł do mieszkania, w którym przebywała jego była partnerka Paulina M. i jej nowy znajomy. Według prokuratury to M. rzucił się z nożem na swojego rywala. Według obrońcy oskarżonego, było odwrotnie. To już kolejny proces w tej sprawie

W sprawie dramatycznego zajścia, do jakiego doszło w 2017 roku w kamienicy przy ul Garbary w Bydgoszczy, wypowie się biegły. Jak wyjaśnia adw. Wojciech Hermelin, obrońca oskarżonego Macieja M., ekspert w swojej opinii miał podjąć się próby zrekonstruowania przebiegu wydarzeń między innymi na podstawie analizy śladów krwi zabezpieczonych w mieszkaniu. Opinia ma zostać przedstawiona w sądzie w piątek 23 lipca.

W sprawie dramatycznego zajścia, do jakiego doszło w 2017 roku w kamienicy przy ul Garbary w Bydgoszczy, wypowie się biegły.  Co do tej pory wiadomo w sprawie? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.