Atak zimy w Białymstoku 2018. Zima w mieście daje się we znaki kierowcom i pieszym. Szybko nie odejdzie [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Marta Gawina

Atak zimy w Białymstoku 2018. Zima w mieście daje się we znaki kierowcom i pieszym. Szybko nie odejdzie [ZDJĘCIA]

Marta Gawina

Zaśnieżone drogi i chodniki, śliskie ulice. Zima w mieście daje się we znaki kierowcom i pieszym. Bardzo złe warunki były w regionie. Dramatycznie jeździło się m.in. z Białegostoku do Supraśla i do Łap.

Na naszych osiedlowych ulicach piaskarki ani pługu jeszcze nie widziałam. Trudno się chodzi, trudno się jeździ. Mamy prawdziwą zimę - mówi Lucyna Popławska, którą spotkaliśmy na Bojarach.

Zima postanowiła na dobre zagościć w Białymstoku. Śnieg, który zaczął padać w nocy z wtorku na środę nie ustawał w dzień. Mocno odczuli to kierowcy i piesi. Na drogach i chodnikach panowały bardzo trudne warunki. Miejscami na ulicach było bardzo ślisko. Samochody z trudem ruszały z miejsca albo nie mogły zahamować.

W artykule przeczytasz m.in.: o warunkach pogodowych w Białymstoku w najbliższym czasie oraz o tym, jak zima uprzykrzyła życie mieszkańcom miasta.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.