AVENTUS GROUP

Czytaj dalej
.

AVENTUS GROUP

.

Aventus Group to dynamicznie rozwijająca się spółka z branży FinTech. Już od 7 lat udzielamy Polakom pożyczek krótkoterminowych. Działalność prowadzona w kanale online pozwala nam być zawsze tam, gdzie nasi klienci. Aktywne korzystanie z najnowszych technologii znacznie skraca cały proces udzielenia pożyczki. A uśmiechnięty i pełen pozytywnej energii zespół sprawia, że nasza praca to prawdziwa przyjemność. Z pewnością nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym znajdujemy się obecnie, gdyby nie nasz zgrany team specjalistów zaangażowanych w swoją pracę. Każdego dnia rozwijamy swoje skrzydła coraz bardziej, bo wiemy jak ważny jest rozwój – nie tylko samej firmy, ale również jej pracowników.

Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Wyszyńskiego 2B, w miejscu niesutannie tętniącym życiem. Nowoczesny biurowiec zapewnia fantastyczne warunki pracy i wiele udogodnień – nie tylko windę, ale też klimatyzację. Na terenie firmy znajduje się kuchnia i chill room, w którym każdy może złapać oddech oddając się chwili relaksu na fotelu do masażu. Do dyspozycji pracowników jest również stół do ping-ponga, piłkarzyki i xbox. Pyszna kawa codziennie dodaje energii do pracy, a świeże owoce zapewniają odpowiednią porcję witamin.

Do zespołu Aventus Group, naszego #TheBestTeamEver aktualnie poszukujemy specjalistów do spraw Obsługi Klienta z umiejętnością rozwiązywania każdego problemu, specjalistów do spraw sprzedaży, którzy mają do tego smykałkę i młodszego analityka danych, któremu liczby wyjawiają największe sekrety. Rozwijaj skrzydła razem z nami i dołącz do naszego zespołu!

Więcej informacji o firmie oraz aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie:

www.aventusgroup.pl

Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy
w dniach 11-12 października
Białystok, Budynek NOT
Piątek 11.10, 10:00 - 18:00
Sobota 12.10, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

plus.poranny.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.