Bądź jak Robert Lewandowski. Oto codzienna dieta słynnego polskiego piłkarza. Co jest w menu?

Czytaj dalej
Fot. Instagram
Piotr Paszelke

Bądź jak Robert Lewandowski. Oto codzienna dieta słynnego polskiego piłkarza. Co jest w menu?

Piotr Paszelke

Postaci Roberta Lewandowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten światowej sławy polski piłkarz sukces osiągnął głównie dzięki ciężkiej pracy i rygorystycznemu dbaniu o dietę oraz ćwiczenia. Na czym polega jego tajemnica? O czym warto pamiętać przy planowaniu diety?

[spis_tresci][/spis_tresci]

Co je Robert Lewandowski?

Dlaczego jest tak duże zainteresowanie tym, co robi i je Robert Lewandowski? Odpowiada za to przede wszystkim gigantyczny sukces, jaki osiągnął on jako piłkarz. Nic więc dziwnego, że znaleźć można mnóstwo ludzi chętnych do tego, aby naśladować sportowca. Jest to ułatwione, tym bardziej że sam piłkarz chętnie mówi o swoich nawykach żywieniowych i dzieli się swoimi ćwiczeniami.

Tymi zasadami kieruje się piłkarz. Oto dieta Roberta Lewandowskiego

Menu piłkarzy. Czy to wyłącznie dieta bezglutenowa?

Wiele osób kojarzy Roberta Lewandowskiego, z tym że jest on na diecie bezglutenowej. W praktyce jednak nie ma to realnego przełożenia na zdolności wysiłkowe, a sama dieta tego typu powinna być stosowana wyłącznie wtedy, gdy problemy zdrowotne są powiązane np. z celiakią lub innym typem nietolerancji glutenu.

[polecany]24651691[/polecany]

Dieta Lewandowskiego

Nie ma wątpliwości, że są konkretne nawyki żywieniowe oraz promowany przez Lewandowskiego styl życia, jeśli chcemy w jak najlepszym stopniu podążać śladami znakomitego piłkarza. Co i kiedy je Rober Lewandowski? Jakich zasad się trzyma? Jakie ćwiczenia stosuje? To przedstawiamy w galerii!

Piotr Paszelke

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.