Bartłomiej Lemański, środkowy Asseco Resovii Rzeszów: Chcemy w drugą część sezonu wejść na świeżo i poprawić rezultat

Czytaj dalej
Fot. Sylwia Dąbrowa
Karolina Głodowska

Bartłomiej Lemański, środkowy Asseco Resovii Rzeszów: Chcemy w drugą część sezonu wejść na świeżo i poprawić rezultat

Karolina Głodowska

Asseco Resovia Rzeszów pokonała Czarnych Radom w ostatnim w tym roku spotkaniu (3:1). To trzecie zwycięstwo rzeszowian z rzędu - dające nadzieje na to, że rzeszowska ekipa w końcu zostawiła problemy za sobą i złapała odpowiedni rytm.

Jednym z zawodników, którzy poprowadzili Resovię do wygranej, był Bartłomiej Lemański. Środkowy ma za sobą trudny czas, w poprzednim sezonie brakowało mu regularnej gry, zmagał się też z problemami zdrowotnymi. W tym roku było podobnie, ostatnio jednak wrócił do pierwszego składu i pokazał się z bardzo dobrej strony. W meczu z radomianami raził rywali mocnymi atakami i popisywał się czujną grą w bloku – co skutkowało nagrodą dla MVP meczu.

Kolejne dobre spotkanie i wygrana. Już trzecia z rzędu. Znów znalazł się pan w pierwszym składzie. Rozegrał pan udany mecz i został nagrodzony statuetką dla najlepszego zawodnika. To dodatkowy powód do zadowolenia, że po tym ciężkim czasie urazów i bez regularnych występów, wraca pan w dobrym stylu.

To na pewno cieszy, że w końcu udało nam się przerwać tę złą passę i te trzy ostatnie mecze pierwszej rundy sezonu zasadniczego udało się wygrać. Nadrobiliśmy trochę punktów. Z całą pewnością czeka nas wymagający i bardzo pracowity nowy rok. Będziemy musieli kolejne punkty zdobywać, żeby się załapać do play-off, to będzie trudne zadanie, ale musimy być gotowi. Cieszę się, że mogę pomóc drużynie lepszą grą, niż gdzieś na początku czy jak mnie w ogóle nie mogło być na parkiecie. Myślę, że wszyscy jesteśmy zadowoleni.

W dalszej części artykułu m.in:

W pierwszej rundzie było mało czasu na regularny trening, graliśmy co trzy, cztery dni. Chcemy się zregenerować i w drugą część sezonu wejść na świeżo i poprawić rezultat.

Pozostało jeszcze 49% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Głodowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.