Beauty Studio Monika Kruk

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Beauty Studio Monika Kruk

Beauty Studio Monika Kruk

Materiał informacyjny Beauty Studio Monika Kruk

Beauty Studio Monika Kruk to gabinet kosmetyczny tworzony z pasją i z miłości do zawodu. To miejsce o niepowtarzalnym klimacie, gdzie odpoczniesz po ciężkim dniu. Gabinet znajduje się w centrum Białegostoku, ale klimat gabinetu pozawala nam się zrelaksować podczas zabiegu.

Kilka słów o mnie:

Jestem kosmetyczką po szkole kosmetycznej z wieloletnim doświadczeniem oraz z dużą ilością szkoleń. Regularnie podnoszę swoje umiejętności aby w mieć pewność ze usługi wykonuję na najwyższym poziomie. Wiem, jak zatroszczyć się o dobre samopoczucie moich Klientek i do każdej z nich podchodzę bardzo indywidualnie.

W czym się specjalizuję?

W ofercie gabinetu znajdują się następujące zabiegi:

Pewnie niejedna z Was wielokrotnie zastanawiała się nam wykonaniem makijażu permanentnego brwi, ale bałyście się, że efekt będzie zbyt wyrazisty, przerysowany. Niepotrzebnie. Makijaż permanentny jest po to, aby podkreślić urodę a nie oszpecić. Idealna linia brwi jest bardzo pożądanym efektem, ale w naturze występuje bardzo rzadko. Kształt brwi to jeden z najbardziej wyrazistych elementów twarzy. Ich odpowiednia stylizacja może subtelnie podkreślić wygląd twarzy, pozytywnie wpłynąć na jej zmysłowość oraz zatuszować naturalną asymetrię. Najlepszy efekt uzyskamy rekonstruując i delikatnie korygując ich pierwotny kształt. a to właśnie dzięki makijażowi permanentnemu.

Adres

ul. ŚwRocha 13/15 lok 232
Białystok

📞 666 302 079
📧 [email protected]

facebook https://www.facebook.com/BeautyStudioMonikaKruk
instagram https://www.instagram.com/beautystudiomonikakruk/

Beauty Studio Monika Kruk
Materiał informacyjny Beauty Studio Monika Kruk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.