Będzie zmiana adresu ważnej instytucji w Nowej Soli. Jest przetarg na przygotowanie siedziby dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

Czytaj dalej
Fot. Eliza Gniewek-Juszczak
Eliza Gniewek-Juszczak

Będzie zmiana adresu ważnej instytucji w Nowej Soli. Jest przetarg na przygotowanie siedziby dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

Eliza Gniewek-Juszczak

W Magazynie Gazety Lubuskiej w sobotę opublikowaliśmy artykuł w sprawie przenosin szkoły muzycznej do budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Mamy kolejną informację potwierdzającą, że temat jest na dobrej drodze do realizacji. Ogłoszony został przetarg na przygotowanie siedziby dla MOPS-u.

Na temat przenosin szkoły muzycznej pisaliśmy w sobotnim wydaniu Gazety Lubuskiej z 5 stycznia. Artykuł można przeczytać także na portalu GL: Kiedy nowosolska szkoła muzyczna będzie miała nowe miejsce, sale i park z muszlą koncertową?

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.