bee2code

Czytaj dalej
.

bee2code

.

Bee2code powstała z pasji do informatyki i programowania. Połączenie naszego doświadczenia (założyciele funkcjonują ok 20 lat na rynku IT) oraz umiejętności i energii całego zespołu, daje nam możliwość realizowania ambitnych i innowacyjnych rozwiązań informatycznych w różnorodnych dziedzinach, technologiach, narzędziach i językach programowania.

Jako eksperci, programiści, analitycy lub kierownicy projektów zrealizowaliśmy wiele projektów IT polegających na opracowaniu nowych rozwiązań i aplikacji, w tym dla Ministerstwa Finansów, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Narodowego Funduszu Zdrowia, szpitali, miast, biobanków i wielu innych. Posiadamy szerokie kompetencje z zakresu analizy, projektowania oraz programowania. Zapewniamy wysoką jakość oprogramowania oraz bezpieczeństwo systemów informatycznych.

WIĘCEJ O FIRMIE


Nasza główna siedziba mieści się w Gliwicach. W 2018 otworzyliśmy swój odział w Białymstoku. Z racji na nieustanny, intensywny rozwój, cały czas angażujemy nowe osoby, które podzielają naszą pasję do programowania. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z osobami doświadczonymi, jak i młodymi programistami, pragnącymi uczyć się i rozwijać.

Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą wziąć udział w ciekawych projektach polskich i zagranicznych w nieformalnej, przyjaznej startupowej atmosferze.

Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.