Bezpłatne konsultacje i spotkania - najpierw z lekarzem, później z zielarką

Czytaj dalej

Bezpłatne konsultacje i spotkania - najpierw z lekarzem, później z zielarką

Bezpłatny jest udział w konsultacjach lekarskich, które jutro, 8 grudnia, w godz. 9 - 15 odbędą się w przychodni przy ul. Leczniczej 6.

Pod hasłem „Świąteczny czas dla zdrowia” będzie można spotkać się z kardiologiem, ortopedą i rehabilitantem. W programie również świąteczna dieta dla każdego, wykład o relacjach interpersonalnych w rodzinie, porady stylisty i makijażysty.

Chętni dowiedzą się, jak efektownie zapakować prezenty i wspólnie wykonają świąteczne ozdoby. Będzie też można zbadać poziom cukru i cholesterolu, zważyć się, zmierzyć i poznać swój wskaźnik BMI. Zapisy w dniu wizyty w godz. 9 - 10.

W poniedziałek, 10 grudnia, działający przy Bibliotece Miejskiej w Łodzi (filia 64) klub seniora organizuje spotkanie z zielarką Iwoną Kanar-Świć. Spotkanie będzie nosić tytuł „Zioła i zima - jak wygrać z zimnem i chandrą”, a zaplanowano je przy ul. Paderewskiego 11A.

Głównym punktem będzie wykład o ziołach i nie tylko. Pani Iwona w fantastyczny sposób opowiada o roślinach i o życiu. Zioła to jej pasja i potrafi wkomponować je w każdy temat. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, trzeba się tylko zapisać pod numerem (42) 684-91-94.

Również w poniedziałek Centrum Kultury Młodych przy ul. Lokatorskiej 13 zaprasza na warsztaty „Emocje - relacje - empatia”. Początek o godz. 14.

Zajęcia poprowadzi Jolanta Marchlewska, psycholog, propagatorka komunikacji empatycznej Marshalla Rosenberga oraz edukacji emocjonalnej.

Celem warsztatów jest zaprezentowanie i ćwiczenie postawy empatycznej, jej korzyści w życiu codziennym, możliwości wykorzystania w komunikacji i relacjach ze sobą i z innymi. Na zajęcia nie ma zapisów, a udział w nich jest bezpłatny.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.