Białogard wprowadzi budżet obywatelski. Na początek 200 tys. zł

Czytaj dalej
Fot. archiwum polskapress
Jakub Roszkowski

Białogard wprowadzi budżet obywatelski. Na początek 200 tys. zł

Jakub Roszkowski

Wprawdzie nie jest to ani milion, ani nawet pół miliona złotych, ale na początek dobre i to. Budżet obywatelski w mieście to 200 tys. złotych.

Każdy mieszkaniec Białogardu, który skończył 18 lat, będzie mógł złożyć swoją własną propozycję na wydanie pieniędzy z miejskiego budżetu obywatelskiego. Wprawdzie jeszcze nie wszystko dokładnie wiadomo, jeszcze nikt nie zna dokładnych terminów, ale jest już niemal pewne, że budżet obywatelski w Białogardzie zacznie obowiązywać.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.