Białostocka Komunikacja Miejska. Nowe bilety BKM już od 1 marca. Miasto czeka na ich dostawę

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Tomasz Mikulicz

Białostocka Komunikacja Miejska. Nowe bilety BKM już od 1 marca. Miasto czeka na ich dostawę

Tomasz Mikulicz

Choć była obawa, że urząd nie zdoła rozpisać przetargów i zamówić nowych biletów na czas, wszystko idzie zgodnie z planem. To już ostatnie dwa tygodnie ze starymi biletami.

Kupujemy normalny za 2,8 zł i możemy jechać tylko jedną linią? Już niedługo nie będziemy skazani na takie rozwiązanie. Od 1 marca mają wejść nowe rodzaje biletów. Za 20-minutowy normalny zapłacimy tylko 2 zł, za 40-minutowy - 2,8 zł.

- Dopiero po kwartale czy półroczu dowiemy się, ile to będzie miasto kosztowało - mówi Przewodniczący PO w radzie miasta Maciej Biernacki. Pomysł zakłada także zwolnienie z opłat za przejazdy niektórych osób. Których? Tego m.in. dowiesz się w dalszej, płatnej części artykułu.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.