Anna Kopeć

Białystok animowany Damiana Chorzewskiego. Promocja miasta i efekt pasji autora

Damian Chorzewski ma 21 lat. W Białymstoku nie tylko studiuje, ale też może realizować swoje pasje Fot. Konrad Karkowski Damian Chorzewski ma 21 lat. W Białymstoku nie tylko studiuje, ale też może realizować swoje pasje
Anna Kopeć

Na co dzień studiuje zarządzanie na Politechnice Białostockiej. Jego pasją są także wyścigi kolarskie. Teraz nagrał filmik o naszym mieście w nowoczesnej technice.

Pomysł na ten film narodził się już ponad rok temu. Chciałem stworzyć coś wyjątkowego, niepowtarzalny film, który byłby moją wizytówką - mówi Damian Chorzewski.

Pochodzi z Płońska niedaleko Warszawy. Od trzech lat studiuje na Wydziale Inżynierii Zarządzania na Politechnice Białostockiej. Zajmuje się także fotografią i nagrywaniem filmów. Ostatnio zrealizował niespełna 4-minutowy klip „See You Soon in Białystok” (tł. Do zobaczenia wkrótce w Białymstoku) w technice hyperlapse. Metoda ta pozwala stworzyć film poklatkowy składający się z serii kilkudziesięciu do nawet kilkuset zdjęć. Za pomocą kadrów w przyspieszonym tempie można uchwycić np. ruch chmur na niebie, rozwijanie się roślin, dynamiczny ruch uliczny czy zachód słońca w ciągu kilku sekund.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Kopeć

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.