BIAWAR

Czytaj dalej
.

BIAWAR

.

Firma BIAWAR rozpoczęła swoją działalność w 1968 roku. Od początku specjalizuje się w produkcji elektrycznych ogrzewaczy wody. Od czasu przejęcia udziałów firmy przez szwedzki koncern NIBE, spółka prężnie się rozwija.

Oferta NIBE-BIAWAR skierowana jest na rynek polski i zagraniczny. Została poszerzona o odnawialne źródła energii tj. pompy ciepła, kolektory słoneczne oraz kotły pelletowe. W roku 2018 firma obchodziła jubileusz 50-lecia. Nieustanny rozwój oraz poszerzanie oferty przyczyniły się do tego, że NIBE-BIAWAR zamierza poszerzyć swój zespół pracowniczy. Od osób zainteresowanych pracą w firmie, oczekuje: otwartości, chęci do nauki, rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Ważne jest również zaangażowanie i wkład w dalszy rozwój firmy. Mile widziane jest też doświadczenie na podobnym stanowisku.

WIĘCEJ O FIRMIE


Jako że NIBE-BIAWAR działa w branży technicznej, od osób na większości stanowisk oczekuje dużej wiedzy z zakresu takich dziedzin jak: mechanika, energetyka, ciepłownictwo czy odnawialne źródła energii. Ceniona jest również dobra znajomość języków obcych, w szczególności angielskiego. Osobom, które zostaną zatrudnione, firma oferuje: przyjazne i otwarte środowisko pracy, szkolenia, możliwość awansu, dofinansowanie do kart sportowych FITPROFIT, system premii zadaniowych i nagród uznaniowych, dofinansowanie świąteczne dla pracowników, dofinansowanie do okularów, a także badania profilaktyczne. W ramach funduszu świadczeń socjalnych NIBE-BIAWAR przyznaje dofinansowanie świąteczne, bezzwrotną zapomogę w związku z trudną sytuacją finansową, wręcza paczki świąteczne dla dzieci pracowników i umożliwia zaciąganie nieoprocentowanych pożyczek.

Firma zaprasza studentów piątego roku kierunków związanych z ogrzewnictwem, odnawialnymi źródłami energii, mechaniką do aplikowania na staże lub praktyki. Studenci, którzy dobrze będą radzić sobie z powierzonymi obowiązkami, mogą po zakończeniu nauki, liczyć na zatrudnienie na umowę o pracę.

OFERTY PRACY


Podczas Podlaskich Targów Pracy będzie można spotkać przedstawicieli pionu handlowego oraz technicznego a także przedstawiciela działu HR. Będą oni odpowiadać na pytania osób, które wezmą udział w wydarzeniu i opowiadać o firmie. Zainteresowani pracą w NIBE-BIAWAR będą mogli zostawić im swoje CV.

Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.