Bilet autobusowy w Białymstoku za złotówkę. Dzięki aplikacji Mpay. Taka promocja

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Marta Gawina

Bilet autobusowy w Białymstoku za złotówkę. Dzięki aplikacji Mpay. Taka promocja

Marta Gawina

Wystarczy zapłacić za bilet telefonem komórkowym. Tyle że mało kto o tym wie

Karol Mikołajczuk o nowej aplikacji dowiedział się od nas. - To naprawdę świetne rozwiązanie. Na pewno będę korzystał - mówi. - Po co ja trzy dni temu kupiłem samochód? - dodaje.

Bo teraz jazda białostocką komunikacją miejską może być o wiele tańsza. Za bilet można zapłacić 1 zł zamiast 2,80 zł. Wystarczy w telefonie komórkowym zainstalować darmową aplikację Mpay.

- Do uczestniczenia w promocji potrzebne jest jednak podłączenie do aplikacji swojej karty płatniczej. Jest to czynność jednorazowa, którą można wykonać bezpośrednio w aplikacji lub na stronie www.wallet.mpay.pl - informuje Łukasz Bardyszewski, przedstawiciel organizatora promocji. Dodaje, że kupowanie biletów za pomocą podłączonej do aplikacji karty płatniczej jest bardzo proste.

Wystarczy uruchomić mPay w komórce, a następnie wybrać miasto i potrzebny bilet. Kolejny krok to wybór mPay Wallet jako formy płatności i zatwierdzenie operacji. Żeby wyświetlić zakupiony bilet, wystarczy wejść do zakładki „Bilety do kontroli”. Po każdym zakupie użytkownik otrzymuje też wiadomość SMS z potwierdzeniem transakcji.

Jak długo potrwa promocja? Do końca roku, chyba że wcześniej zostanie wyczerpany budżet przeznaczony na bilety za 1 zł. Bo akcja prowadzona jest nie tylko w Białymstoku, ale też w innych polskich miastach. To m.in. Częstochowa, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Kraków, Kraśnik, Lublin, Łódź, Ostrołęka, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Warszawa, Włocławek, Zduńska Wola. To oznacza, że przebywając w tych miastach, też można jeździć za złotówkę.

Warto też pamiętać, że są też miasta, które na czas wakacji wprowadziły darmową komunikację. Tak jest w Augustowie.

Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.