BISON CHUCKS S.A.

Czytaj dalej
.

BISON CHUCKS S.A.

.

Bison Chucks S.A. to międzynarodowy producent najwyższej jakości oprzyrządowania technologicznego do obróbki skrawaniem od 2009 r. znajdujący się w światowej czołówce branży. Spółka świadczy usługi konstrukcyjno-technologiczne oraz badawcze oprzyrządowania technologicznego do obróbki skrawaniem oraz projektowania procesów technologicznych.

Wyroby ze znakiem BISON sprzedajemy do ponad pięćdziesięciu krajów świata na wszystkich kontynentach, posiadamy spółki dystrybucyjne we Włoszech, Niemczech, Wielkiej Brytanii i USA.

WIĘCEJ O FIRMIE


W ramach procesu rozwoju przedsiębiorstwa, Bison Chucks S.A. w 2014 roku przeniósł się do nowo wybudowanego obiektu znajdującego się w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej Podstrefa Białystok wyposażonego w nowoczesny park maszynowy. Obecnie poszukujemy przede wszystkim pracowników produkcyjnych – operatorów CNC, krajaczy, elektryków, elektroników, spawaczy, ślusarzy, technologów, konstruktorów, inżynierów produkcji, inżynierów mechaników, inżynierów procesu w odlewni, kontrolerów jakości, a także specjalistów ds. SAP. Szukamy osób zmotywowanych, ambitnych i pracowitych. Firma dysponuje znakomicie wyszkoloną kadrą z unikalną na rynku wiedzą i długoletnim doświadczeniem, stanowiącą wsparcie dla młodych, uczących się pracowników. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także dodatki świąteczne i wakacyjne. Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie, w zakładce KARIERA.

OFERTY PRACY


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.