Botaniczna

Czytaj dalej
Fot. Yuniversal Podlaski
Paweł Kamiński

Botaniczna

Paweł Kamiński

Botaniczna to mieszkania położone w doskonałej lokalizacji, wkomponowane i ściśle związane ze społeczną i kulturalną tkanką Białegostoku.

Nazwa inwestycji: Botaniczna
Adres: ul Botaniczna 9a, Białystok
Strona inwestycji: www.yuniversalpodlaski.pl

OPIS INWESTYCJI
Zbudowany przez firmę Yuniversal Podlaski kameralny pięciokondygnacyjny budynek znajduje się na Osiedlu Centrum przy ul. Botanicznej, a zatem w ścisłym centrum miasta.
Posiada 3 klatki schodowe i dysponuje lokalami usługowymi na parterze i garażem podziemnym. Inwestycja przewiduje mieszkania o powierzchni od 30,11 m2 do 74,65 m2, lokale usługowe o powierzchni od 24,22 m2 do 114,33 m2, a także miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

LOKALIZACJA
Usytuowanie w Centrum sprzyja doskonałemu połączeniu komunikacyjnemu z każdym punktem miasta, zapewnia szybszy dojazd do pracy, urzędów, szkół i instytucji.
W pobliżu inwestycji znajduje się rozwinięta sieć linii autobusowych, a także ścieżki rowerowe służące rekreacji. Ulica Botaniczna mieści się nieopodal ulicy Lipowej - reprezentacyjnej ulicy w centrum Białegostoku.

ROZWIĄZANIA
Mieszkania gotowe do odbioru. Wysoki standard wykończenia części wspólnych, wideofony w standardzie, cichobieżne windy firmy Schindler.

DNI OTWARTE: W dniach 26-27 maja czekamy na Państwa, w godzinach 10:00-17:00, przy ul. Botanicznej 9a w Białymstoku

Więcej inwestycji w Twoim regionie: KLIKNIJ

Paweł Kamiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.