Brand Distribution Group

Czytaj dalej
.

Brand Distribution Group

.

Brand Distribution Group jest dystrybutorem oferującym asortyment najpopularniejszych światowych marek z segmentu FMCG. W naszej ofercie Klienci znaleźć mogą produkty światowych liderów, między innymi: Coca Cola, Red Bull, Wrigley‘s, Ferrero, Mondelez, Mars, Nestle, P&G, Nivea, Kimberly Clark, Reckitt Benckiser, Unilever. Ponadto oferujemy również naszym kontrahentom wysokiej, jakości marki własne m.in. Voll, Renova, Triumf. Poza nimi możemy również poszczycić się statusem oficjalnego dystrybutora znanych europejskich marek: Dalli, L'arbre Vert i Selpak.

Współpracujemy z Klientami w ponad 100 krajach świata. Naszymi partnerami biznesowymi są m.in. z duże hurtownie, sieci supermarketów, sektor HoReCa oraz firmy wendingowe.

WIĘCEJ O FIRMIE


Naszym kontrahentom oferujemy pełne wsparcie – z handlowcami Brand Distribution Group nasi klienci mogą porozumiewać się w swoich ojczystych językach, co ułatwia komunikację i budowanie długotrwałych relacji handlowych opartych na zrozumieniu i zaufaniu. Jako firma będąca na rynku ponad 25 lat jesteśmy gotowi dzielić się nim z naszymi doświadczeniami, oferując nie tylko produkty, ale też wiedzę i doradztwo w zakresie asortymentu, logistyki i procedur eksportowych. W Brand Distribution Group u jednego handlowca Klienci mogą zamówić towary różnych producentów z całego świata, wiedząc, że zostaną one skonsolidowane na jednym magazynie i dostarczone do Nich w jednej wysyłce, wraz z całą niezbędną dokumentacją eksportową.
Zatrudniamy około 130 pracowników. Nasze biura zlokalizowane są w Białymstoku, Warszawie, Londynie, Hamburgu i Barcelonie.

Naszym pracownikom oferujemy:

OFERTY PRACY


Stawiamy na osoby nastawione na rozwój zawodowy oraz znające przynajmniej jeden język obcy w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Ponadto cenimy sobie inicjatywę w działaniu i otwartość na nowe doświadczenia. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Export Assistant oraz Export Specialist, które chcą zgłębiać tajniki handlu międzynarodowego i zobaczyć jak pracują specjaliści. Zależy nam na kandydatach z doświadczeniem, ale jesteśmy również otwarci na osoby, które dopiero rozpoczynają pracę zawodową.

Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.