Brand Distribution Group

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Brand Distribution Group

Materiał informacyjny

Specjaliści międzynarodowego handlu, znawcy doskonałych produktów, pasjonaci nowych technologii. Każdego dnia przemierzamy świat by odkrywać i zapewniać naszym klientom dostęp do nieograniczonej oferty produktów z całego globu.

Działamy na rynku FMCG w zakresie importu i eksportu produktów od blisko 30 lat. Z rodzinnej firmy urośliśmy do rangi globalnego partnera międzynarodowych i lokalnych sieci handlowych oraz producentów towarów w 97 krajach. Nasze biura zlokalizowane są w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Singapurze oraz w Polsce. W Polsce mieści się również główne centrum logistyczne oraz magazyny, w których rokrocznie odprawianych jest 16 milionów towarów.

Specjalizujemy się w imporcie i eksporcie wysokiej jakości produktów znanych światowych marek, zapewniając naszym kontrahentom bezpieczeństwo i kompleksową obsługę międzynarodowego łańcucha dostaw. Dystrybuowane przez nas towary można znaleźć na półkach sklepowych na całym świecie. Jesteśmy również producentem wysokiej jakości ekologicznym marek własnych Triumf i Voll oraz wyłącznym dystrybutorem Huggies, L’arbre Vert, Poliboy, Dalli. Intensywnie inwestujemy w rozwój kanałów e-commerce.

NAJLEPSZE MIEJSCE DO ROZWOJU W BRANŻY FMCG

Tworzymy nowoczesną organizację z technologią wspierającą rozwój biznesu. Obecnie zatrudniamy 180-osobowy międzynarodowy zespół specjalistów z zakresu sprzedaży eksportowej, krajowej, importu, logistyki, e-commerce, IT, HR oraz marketingu, który w najbliższych latach planujemy podwoić. Dlatego inwestujemy w oprogramowanie i infrastrukturę technologiczną, by zapewnić ciągłość procesów i sprawną komunikację między zespołami rozsianymi na całym świecie oraz sprostać wyzwaniom nowoczesnego handlu. Nasi pracownicy mogą liczyć na dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych wspierających organizację i efektywność pracy, doskonały sprzęt oraz szkolenia z zakresu nowych technologii, sprzedaży na rynkach międzynarodowych oraz językowe.

#ChcęTuByć

DOBRE PIENIĄDZE I STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA
Praca pomaga nam realizować marzenia. Celebrujemy osiągnięcia naszych pracowników, nagradzamy ich osobiste rezultaty oraz wkład w realizację celów firmy. Mamy sprawdzony system premiowy, który pozwala najlepszym osiągać nawet trzykrotność zasadniczego wynagrodzenia. Dobre pieniądze dają poczucie bezpieczeństwa i stabilizację. Dbamy o to.

BOGATY PAKIET BENEFITÓW
Coś dla ciała i coś dla ducha😊 Dbamy o naszych pracowników na wiele sposobów. Owocowe dni, suplementy diety, dostęp do platformy wellbeing, dzięki której lepiej sam dbasz o zdrowy styl życia. Możesz także wybrać odpowiedni dla Ciebie pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie. Nasi pracownicy mogą liczyć również na elastyczne godziny pracy.

MIĘDZYNARODOWA KARIERA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
Codzienne kontakty z partnerami handlowymi na całym świecie to podstawa pracy na większości stanowisk w naszej firmie. Niezależnie czy będziesz pracował w jednym z biur zlokalizowanych w Polsce, czy w jednej z naszych zagranicznych filii. U nas otrzymasz szansę poprowadzenia swojego pierwszego zagranicznego kontraktu oraz wsparcie doświadczonych kolegów.

Rekrutacja


Na naszej stronie znajdziesz zawsze aktualne oferty pracy www.bdgroup.eu/career

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.