Brave Kids. Dzieciaki z różnych stron świata pokazały, co znaczy otwartość i radość

Czytaj dalej
Fot. Magdalena Skrzycka
Agata Sawczenko

Brave Kids. Dzieciaki z różnych stron świata pokazały, co znaczy otwartość i radość

Agata Sawczenko

Tyle radości, tyle energii - opowiadają Magda Skrzycka i Magda Chomicka. Przez dwa tygodnie gościły u siebie dzieciaki z Iranu.

Brave Kids to projekt edukacyjno-artystyczny, podczas którego spotykają się dziecięce grupy artystyczne z całego świata. Różnią się doświadczeniami życiowymi, talentami artystycznymi, religiami i tradycjami. Łączą je za to chęć wspólnego tworzenia, otwartość na drugiego człowieka i niebywała umiejętność przełamywania barier i ograniczeń świata dorosłych - tyle można przeczytać na stronie projektu. Więcej opowiedzą ci, którzy w projekcie uczestniczą osobiście: o poznawaniu się, przyjaźni, otwartości ludzi i o tym, jak żyje się - choć przez chwilę - z ludźmi, którzy reprezentują zupełnie inną kulturę.

Bo Brave Kids to projekt, gdzie spotykają się dziecięce i młodzieżowe grupy artystyczne z całego świata. Pokazują, co potrafią, wspólnie ćwiczą, uczą się tego, co pokazują zagraniczni koledzy. A na koniec - przygotowują pokaz będący symbolem pokoju, przyjaźni i głosu dzieci.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Agata Sawczenko

W "Kurierze Porannym" i "Gazecie Współczesnej" zajmuję się przede wszystkim szeroko pojętą ochroną zdrowia. Chętnie podejmuję też tematy społeczne i piszę o ciekawych ludziach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.