Budżet miasta 2018. PiS chce darmowej komunikacji, basenu i zachowania izby wytrzeźwień

Czytaj dalej
Fot. Anatol Chomicz
Tomasz Mikulicz

Budżet miasta 2018. PiS chce darmowej komunikacji, basenu i zachowania izby wytrzeźwień

Tomasz Mikulicz

Większościowy klub w radzie miasta przedstawił właśnie 54 poprawki do prezydenckiego projektu budżetu. Jedna z nich może być prawdziwą rewolucją.

Przyświecało nam to, że Białystok ma być miastem, gdzie chce się uczyć, pracować, zakładać biznes. Krótko mówiąc, gdzie chce się żyć - mówił Tomasz Madras z PiS.

Wczoraj radni tego klubu przedstawili 54 poprawki do prezydenckiego projektu budżetu. Na kwotę 24 mln zł. Najbardziej rewolucyjne jest zarezerwowanie dodatkowego 1 mln zł na rzecz komunikacji miejskiej. By pokryć wprowadzenie od 1 września przyszłego roku darmowej komunikacji miejskiej dla uczniów podstawówek i gimnazjów.

W artykule przeczytasz m.in.:

Większościowy klub w radzie miasta przedstawił właśnie 54 poprawki do prezydenckiego projektu budżetu. Która z propozycji jest najbardziej rewolucyjna? Jakie poprawki mogą zostać poczynione?

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.