Budżet obywatelski 2019. Do wyboru sady, ulice, place zabaw

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Marta Gawina

Budżet obywatelski 2019. Do wyboru sady, ulice, place zabaw

Marta Gawina

Już po raz szósty to białostoczanie zdecydują na co pójdzie 10 mln zł. Taka suma zostanie podzielona na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego 2019. Dziś rozpoczyna się głosowanie. Wskazać można cztery spośród 93.

Miejski sad edukacyjny z tradycyjnymi odmianami drzewek owocowych, z tabliczkami informacyjnymi, budkami dla ptaków, ale też ławkami i huśtawkami. Tak chce zmienić podwórko między ul. Waszyngtona 6 a Skłodowskiej 11 Urszula Marciniak. Swój projekt zgłosiła do budżetu obywatelskiego 2019. - Teraz mamy tu dziki parking wykorzystywany nie przez mieszkańców, tylko innych kierowców. A sad edukacyjny byłby dla wszystkich - podkreśla Urszula Marciniak.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

misiekle

Ja tylko od lat nie mogę zrozumieć tego pośpiechu - tylko dwa tygodnie na głosowanie, a z tego co słyszałem, to kilka propozycji sprzed nawet kilku lat nie doczekało się jeszcze realizacji. Poza tym to budżet na następny, 2019 rok, więc spokojnie do końca tego roku można byłoby głosować. Później okazuje się, że głosowało tylko kilka tysięcy osób, a nawet gdzieś czytałem, że zarzuca się nam za małe zainteresowanie głosowaniem i całą akcją w ogóle.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.