Budżet obywatelski 2020. Można już zgłaszać projekty. Ogólnomiejskie lub osiedlowe

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Mikulicz
Tomasz Mikulicz

Budżet obywatelski 2020. Można już zgłaszać projekty. Ogólnomiejskie lub osiedlowe

Tomasz Mikulicz

Od 10 kwietnia do 10 maja można składać swoje propozycje. Będzie to już siódma edycja budżetu obywatelskiego. W poprzednich udało się zrealizować 102 projekty.

W Centrum Aktywności Społecznej przy ul. św. Rocha 3 będzie można wziąć udział w maratonie pisania wniosków. Odbędą się 11,16, 25 kwietnia i 7 maja w godzinach 10-18 – mówił wiceprezydent Przemysław Tuchliński.

Przedstawił we wtorek założenia budżetu obywatelskiego 2020. – Pewnym novum jest to, że obecnie wniosek musi być poparty tylko dwoma podpisami mieszkańców, a nie jak w poprzednich edycjach – dwudziestoma – podkreślał wiceprezydent.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.