Centrum Fotowoltaiki Plus wkracza na rynek!

Czytaj dalej
.

Centrum Fotowoltaiki Plus wkracza na rynek!

.

Centrum Fotowoltaiki Plus Sp. z. o. o. to powstała w 2020 roku firma, działająca na rynku OZE. Ich założyciele jednak mają za sobą bogate doświadczenie zarówno w mikroinstalacjach jak i farmach fotowoltaicznych. Jej główna siedziba znajduje się w Kielcach, a prezesem spółki jest Pan Grzegorz Krysiński – specjalista w dziedzinie fotowoltaiki.

Centrum Fotowoltaiki Plus zajmuje się nie tylko montażem instalacji fotowoltaicznych, sami też je projektują oraz zapewniają doradztwo energetyczne dla klientów. Centrum oferuje również profesjonalną pomoc przy składaniu wniosków o dofinansowanie z projektu „Mój Prąd” i wsparcie w pozyskaniu finansowań dla osób prywatnych i biznesowych. Zapewniają również kompleksową obsługę w zakresie sporządzania projektów budowlanych wraz z ostatecznym pozwoleniem na budowę. Sami zgłaszają instalacje fotowoltaiczne do zakładu energetycznego, dzięki czemu klient nie musi martwić się biurokracją i formalnościami, związanymi ze stworzeniem instalacji fotowoltaicznej. Mało tego, to również po stronie firmy znajduje się uzyskanie decyzji środowiskowych, które są niezbędne do wykonania tego typu inwestycji. Centrum fotowoltaiki zajmuje się również pozyskaniem decyzji o warunkach zabudowy oraz dostaniem pozwolenia na warunki przyłączeniowe.

Firma, która dopiero wkracza na rynek, może pochwalić się inwestycjami dla takich spółek, jak Sun Investment Group, która zajmuje się rozwojem i zarządzaniem inwestycjami w branży solarnej, firmą Atex, dostarczającą opał, czy hotelami Fero Lux w Korbielowie. Centrum Fotowoltaiki Plus wykonało również instalacje dla kompleksu wypoczynkowego Tatra Green House, który znajduje się w Zakopanem i jest miejscem przyjaznym dla środowiska. Swoją działalność prowadzą na terenie całej Polski, rozszerzając ją o inne rynki europejskie, takie jak Włochy czy Czechy. Współpracują między innymi z dużą firmą UpSolar – globalną firmą, działającą w branży fotowoltaicznej, a część modułów, które wykorzystują w swoich instalacjach jest produkowana w Japonii oraz we współpracy z firma V-Sun.

Warto również zaznaczyć, że firmę tworzy dynamiczny zespół, specjalizujący się w instalacjach fotowoltaicznych, a w związku z tym, są zaznajomieni z rynkiem odnawialnych źródeł energii i branżą solarną. Członkowie zespołu zdobywali swoje doświadczenie w różnych spółkach zajmujących się fotowoltaiką, teraz połączyli swoje siły aby wspólnie stworzyć Centrum Fotowoltaiki Plus. To co wyróżnia tę firmę do oryginalny design modułów, które posiadają w swojej ofercie, dostosowanie do potrzeb klienta oraz niezawodna jakość oferowanych usług.

Energia słoneczna może zostać wykorzystana do zasilania małych, przenośnych urządzeń elektrycznych, takich jak kalkulatory czy zegarki, jej możliwości są jednak o wiele większe. Dzięki niej możemy pozyskiwać energię elektryczną, ogrzewać pomieszczenia oraz podgrzewać wodę w budynkach mieszkalnych czy budynkach użytku publicznego. Jest to możliwe dzięki instalacjom fotowoltaicznym, które są znakomitymi i przyszłościowymi inwestycjami – zarówno dla osób prywatnych jak i biznesowych. Instalacje fotowoltaiczne pozyskują energię z promieni słonecznych i należą do grupy odnawialnych źródeł energii.


Zainteresowanych usługami zapraszamy do kontaktu: [email protected]
http://cfplus.pl/
Popiełuszki 18/5, Kielce
Tel. 690 050 767

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.