CENY mieszkań i domów w Łodzi. Ile kosztują lokale w stanie deweloperskim?

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
(KZ)

CENY mieszkań i domów w Łodzi. Ile kosztują lokale w stanie deweloperskim?

(KZ)

W Atlas Arenie odbyły się dwudniowe targi z ofertą dla osób planujących zakup, remont lub aranżację swojego domu albo mieszkania.

Można było zorientować się w ofercie deweloperów, firm budowlanych czy architektów wnętrz.

Ceny mieszkań w Łodzi 2022

W ofercie mieszkań najbardziej zaskakującą była propozycja zakupu mieszkania na osiedlu składającym się z 4 budynków czteropiętrowych i jednego wieżowca przy ul. Maratońskiej 49. Prace już się rozpoczęły i osiedle zostanie oddane do użytku jesienią 2024 roku. Cena metra kwadratowego mieszkania wynosi tu 8 – 8,5 tys. zł, a wieżowcu od piątego piętra wzwyż cena będzie rosła o 100 zł/m.kw. co piętro. Budynek stać będzie przy ogromnym, niezabudowanym terenie zielonym, a im wyższe piętro tym lepszy widok. Inwestor Vision Development ma jeszcze mieszkania w rewitalizowanym, pofabrycznym budynku przy ul. Kopernika 15. Jest tu do jeszcze 8 mieszkań, 53-metrowe po 8,2 tys. zł/m.kw., 61 – 69- metrowe w cenie 8 tys. zł/m.kw. i największe, powyżej 74 metrów – 7,5 tys. zł/m.kw..

Ile kosztują w Łodzi mieszkania?

Maxbud oferował mieszkania w 9. kondygnacyjnym apartamentowcu na Widzewie ( 7,3 – 8,2 tys. zł/m.kw.) i przy ul. Odolanowskiej, w pobliżu Manufaktury i przyszłej stacji kolei podziemnej. Mieszkanie wykończone w cenie 9,2 tys. za metr kwadratowy i 7,8 tys./m.kw. za stan deweloperski.

Kolejna ciekawa oferta to mieszkania w rewitalizowanej i częściowo nowobudowanej kamienicy przy ul. Nawrot 34. Mieszkania będą tu o pow. od 25 do 140 m.kw. W cenie ok. 8,3 tys. zł/m.kw.

Ile kosztują w Łodzi mieszkania?

Budomal na osiedlu Nowy Olechów ma mieszkania o pow. 66 – 72 m.kw. W cenie 8 tys. zł/m.kw.
W atrakcyjnej cenie są apartamenty BMT Progress znajdujące się w rejonie ul. Jędrowizny w cenie 6,8 tys. - 7 tys. zł/m.kw.

Ceny mieszkań w Łodzi 2022

Warto też wspomnieć o ofercie Walko Development na Zdrowiu z domami o powierzchni od 85 do 143 m.kw. Dom o pow. 97 m.kw. Kosztuje 660 tys. zł ( ok. 6,8 tys. zł/m.kw), a o powierzchni 143 m.kw. - 850 tys. zł (ok. 6 tys. zł/m.kw).

Ceny domów pod Łodzią 2022

Jeżeli ktoś chciałby mieszkać dalej od Łodzi, może skorzystać z oferty np. Ptak Apartament w Rzgowie -Babichy. To domy w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu o powierzchni 80 – 111 m.kw. i cenie 6,5 – 6,9 tys. zł/m.kw.

(KZ)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.