Charyzma, osobowość i ciężka praca, czyli Liderzy Przyszłości

Czytaj dalej
Fot. Anatol Chomicz
Andrzej Matys

Charyzma, osobowość i ciężka praca, czyli Liderzy Przyszłości

Andrzej Matys

O tym, co jest potrzebne by osiągnąć sukces w biznesie, opowiedzą goście specjalni Projektu EEC – Liderzy Przyszłości na VI Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku (25-26 września 2019 r.). W tym roku będą to: projektantka mody, iluzjonista, raper oraz twórca rowerów, które podbijają serca gwiazd rocka.

Agenda Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku już od pięciu lat uwzględnia inspirujące spotkania młodzieży z praktykami biznesu oraz artystami. Projekt EEC – Liderzy Przyszłości, inicjatywa Grupy PTWP współorganizowana przez Podlaską Fundację Rozwoju Regionalnego, ma na celu promocję wiedzy o gospodarce oraz przedsiębiorczości.

- Spotkanie z inspirującymi osobowościami, wysłuchanie prawdziwych historii czy możliwość rozmowy kimś, kto już odniósł sukces – to nasza odpowiedź na problem słabnącej pozycji młodych w procesie podejmowania decyzji, które ich samych dotyczą - mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator Wschodniego Kongresu Gospodarczego i dodaje: - Mamy świadomość, jak wymagającą grupą są młodzi ludzie i staramy się, by za każdym razem móc czymś młodzież zaskoczyć. W tym roku potężną dawkę wiedzy i inspiracji przekażą cztery wyjątkowe osoby, wszystkie związane z regionem Polski Wschodniej – dodaje.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Matys

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.