Chciał dać córkę „do utylizacji”. - To był czarny humor - mówi

Czytaj dalej
Fot. 123 rf
Jarosław Miłkowski

Chciał dać córkę „do utylizacji”. - To był czarny humor - mówi

Jarosław Miłkowski

Krzysztof z Cybinki napisał na Facebooku, że oddałby córkę „do utylizacji”, gdyby okazało się, że jest homoseksualistką. Za swój wpis przeprosił. Stwierdził, że to był... czarny humor.

- Zgłoszeń dotyczących wpisów wymierzonych w mniejszości odbieramy po kilkadziesiąt dziennie. Wymierzone są i przeciwko Ukraińcom, i przeciwko muzułmanom, także przeciwko osobom LGBT. A zgłoszenia o napaściach na osoby LGBT trafiają do mnie co drugi dzień. Tego jest tyle, że my już nie jesteśmy w stanie na bieżąco wszystkim się zająć - nie ukrywa Konrad Dulkowski, prezes Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. To właśnie ten ośrodek zajmuje się sprawą Krzysztofa z Cybinki.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

misiekle

Uważam, że LGBT są sami sobie winni, ponieważ nikt, żadna inna grupa społeczna tak bardzo nie manifestuje swojej inności. I jeszcze nazywają to marszami równości, kiedy praktyka pokazuje, że to są marsze nierówności. Ja bym nie miał nic przeciwko temu co sobie kto robi w domu pod kołderką i jaki jest, kogo kocha, ale jeżeli to wychodzi na ulicę i jest tak bardzo manifestowane, a przede wszystkim narzucane innym, to już uważam to za co najmniej niewłaściwe. Ciągle mówią, że walczą o swoje prawa - a jakich praw tak na prawdę im brakuje ? Małżeństw i dzieci ? Nie, na to zgody większości społeczeństwa nie będzie. Nie jestem zwolennikiem PIS'u, ale wydaje mi się, że tylko oni są gwarantem, że do tego nie dojdzie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.