Chłodnictwo Grund Tomasz Grund

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Chłodnictwo Grund Tomasz Grund

Materiał informacyjny

Chłodnictwo Grund to firma zajmująca się chłodnictwem, klimatyzacjami i naprawą sprzętów chłodniczych. Jeśli szukasz profesjonalnej i prężnie rozwijającej firmy, która spełni Twoje marzenie o upragnionej klimatyzacji, to właśnie ją znalazłeś.

Szukasz najwyższej jakości rządzenia do klimatyzacji w Twoim domu, mieszkaniu, firmie? W Pszczynie powstała obecnie firma Chłodnictwo Grund, która kierując się dobrem oraz zadowoleniem swoich klientów podchodzi do współpracy odpowiedzialnie i profesjonalnie, dlatego dostarcza urządzenia najwyższej klasy. Już nie musisz martwic się o wybór odpowiedniego sprzętu oraz jego montaż. Kompleksowa obsługa, jaką oferuje Chłodnictwo Grund, to pewna satysfakcja i zadowolenie wszystkich klientów. Z uwagi na to, że tradycyjne systemy ciepłownicze nie są w stanie spełnić potrzeb coraz bardziej wymagających klientów, oferta firmy zawiera najlepsze urządzenia oraz sprawdzone sposoby ich zastosowania. Jeśli szukasz klimatyzatorów dla Twojego domu czy mieszkania, zachęcamy do zapoznania się z polecanymi cichymi i nowoczesnymi urządzeniami, wyselekcjonowanymi przez najlepszych doradców w zależności od metrażu Twojego pomieszczenia.

Oferujemy między innymi następujące marki klimatyzatorów:

Bezpłatna wycena na terenie całego Śląska. Dodatkowo Chłodnictwo Grund wykonuje usługi z zakresu naprawy chłodziarek, lodówek, wymiany sprężarek, montaż komór chłodniczych.

Jeśli Twój sprzęt chłodniczy wymaga natychmiastowej naprawy i opnii profesjonalisty – zadzwoń!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy lub umówienia spotkania.

ul. Dunikowskiego 8
43-200 Pszczyna
www.klima-pszczyna.pl
tel. 606 170 159

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.