ChM spółka z o.o.

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

ChM spółka z o.o.

Materiał informacyjny

ChM to firma której misją jest dostarczanie implantów i instrumentariów medycznych na potrzeby traumatologii i ortopedii na całym świecie. To dzięki nim pacjenci na pięciu kontynentach mają szansę na poprawę swojej sprawności i zyskanie radości życia. Wytwarzamy elementy w postaci płytek, wkrętów, endoprotez, gwoździ, mikropłytek i innych akcesorii używanych przy zabiegach ortopedycznych.

Specjalista ds. zakupów, mechanik, automatyk, programista, technolog...
A nawet po prostu człowiek, który chciałby pracować w tak ciekawej firmie, a do końca nie jest pewien czy jest tam dla niego miejsce… Tak – na takich ludzi, absolwentów i uczelni wyższych, i szkół zawodowych - czeka obecnie ChM.

Firma działająca w branży medycznej – wizytówka nie tylko regionu, ale wręcz kraju na świecie pod względem innowacyjności pracy i produktów, które trafiają do pacjentów na całym globie. To tu projektowane, produkowane i dystrybuowane są doskonałej jakości, unikalne pod względem technologicznym implanty i narzędzia do traumatologii i ortopedii (np. gwoździe śródszpikowe, endoprotezy, stabilizatory kręgosłupa czy miednicy). Ich jakość pozwala oszczędzić bólu chorym osobom, którym ciężkie złamania czy wrodzone wady zamieniają życie w piekło. Dzięki rozwiązaniom z ChM ich operacje przebiegają szybciej, proces gojenia jest krótszy, a przede wszystkim życie po operacji jest bardziej komfortowe. A chirurdzy ortopedzi, z którymi konsultują swoje projekty inżynierowie ChM, dostają precyzyjne instrumentaria zapewniające wysoką efektywność leczenia.

Nie bez powodu ChM – istniejąca 40 lat firma założona przez Mikołaja Charkiewicza – jest przedsiębiorstwem obsypanym wieloma nagrodami potwierdzającymi jakość jej produktów, rzetelność biznesową i stabilność rozwoju. To duma regionu - szerokim echem odbijają się zawsze operacje z zastosowaniem powstających w ChM wyrobów wyprodukowanych metodą druku 3D i dopasowanych do potrzeb konkretnego pacjenta. Modele układu szkieletowego pacjenta ułatwiające planowanie operacji oraz indywidualne implanty i narzędzia powstają we własnym laboratorium drukarek 3D.

Rozwiązania opracowane w firmie są wykorzystywane globalnie (eksport przynosi ponad połowę przychodów). Firma współpracuje z najlepszymi specjalistami branży medycznej na całym świecie. Dzięki temu jest świetnym miejscem dla osób zainteresowanych godnie płatną pracą pełną wyzwań i jednocześnie dającą satysfakcję z możliwości pomocy chorym zgodnie z najnowocześniejszymi światowymi trendami leczenia.

Załoga ChM liczy obecnie około 450 osób. Zarządowi firmy bardzo zależy, żeby pracownicy na wszystkich stanowiskach – od najprostszych funkcji po najbardziej kreatywne – mieli świadomość uczestnictwa w tworzeniu produktów najwyższej jakości, w niezwykle wymagającej i konkurencyjnej branży. Temu założeniu podporządkowany jest wypracowany w ChM konkretny system motywacyjny. W wyniku jego działania poprawa wyników firmy przekłada się na finansowe gratyfikacje dla całej załogi. Wszystkich, bo – jak mówi Andrzej Sobolewski, prezes firmy – przecież każdy ma wpływ na rozwój przedsiębiorstwa.

Poza tym ściśle finansowym systemem motywacyjnym ChM oferuje jeszcze pracownikom inne korzyści. Sympatycy sportu dostają karnety w promocyjnych cenach. Działa też oczywiście fundusz socjalny, organizowane są imprezy integracyjne dla pracowników i ich rodzin, wycieczki, konkursy świąteczne dla dzieci, firma oferuje również bony świąteczne. Co najważniejsze podstawą zatrudnienia są umowy o pracę, a inwestowanie w kształcenie załogi jest jednym z priorytetów ChM. Ponieważ w przedsiębiorstwie stawia się głównie na wyłanianie liderów spośród załogi, na podstawie ich pracy, każdy ma możliwość ukształtowania swojej własnej, ciekawej ścieżki kariery.

Na sukcesy firmy, poza kompetencjami i zaangażowaniem jej pracowników, ogromny wpływ ma oczywiście nowoczesny park maszynowy, który jest tu ciągle rozwijany. Dlatego ChM jest świetnym miejscem pracy zarówno dla absolwentów „mechaniaka”, jak i wysoko wykwalifikowanych automatyków i informatyków, którzy mają tu do czynienia z najnowszymi osiągnięciami technologii stosowanymi w tej branży.

Wszystkie te wielkie i ciekawe rzeczy dzieją się w pięknych okolicznościach przyrody, w małej miejscowości Lewickie pod Białymstokiem, świetnie skomunikowanej z miastem i okolicą.

Szczegóły dotyczące aktualnych ofert pracy w ChM dostępne są na stronie: chm.eu/kariera/aktualne-oferty-pracy/

POZNAJ OFERTY INNYCH FIRM


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


14-15 października 2022
Piątek-sobota, godz. 12:00 - 18:00
ATRIUM BIAŁA, Białystok, ul. Miłosza 2
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.