Co słychać w Zielonej Górze?

Czytaj dalej
Fot. Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
Paweł Nijaki

Co słychać w Zielonej Górze?

Paweł Nijaki

Sprawdź co ciekawego wydarzyło się w mieście, a na co warto czekać.

Logopeda, psycholog doradzi za darmo
W sobotę w godz. 10.00 - 18.00 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Przyjazna dłoń” przy ul. Jedności 9/5 będzie można uzyskać bezpłatne porady psychologów, pedagogów, logopedów. Będą też atrakcje dla najmłodszych. Szczegółowe informacje pod nr tel. 68 324 31 28 lub 697 710 627.

Najlepsze położne? Pracują u nas
Zakończyła się druga edycja kampanii „Położna na medal” i konkurs, który wyłonił najlepsze położne w Polsce. Nie tylko panie zgłosiły 233 położne, na które oddano aż 9. 190 głosów z całej Polski. Zwyciężyła Martyna Mączka z Katowic. Wyłoniono też wojewódzkie laureatki. W Lubuskiem pierwsze i drugie miejsce zajęły położne z Zielonej Góry. Złoty medal zdobyła Lidia Berdacz, a brązowy - Małgorzata Muszałek. Gratulujemy!

KOD zaprasza w sobotę pod ratusz

Koordynator Komitetu Obrony Demokracji w Zielonej Górze, Paweł Kaleta, zaprasza w najbliższą sobotę, 9 stycznia br. na demonstrację m.in. w obronie wolnych mediów i przeciwko inwigilacji w internecie. - Zgromadzenie rozpocznie się o godzinie 14.00 na Starym Rynku, przy ratuszu, nieopodal tzw. Złotego Domu - informuje P. Kaleta. - Zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu demokratyczna polska. To już kolejna taka demonstracja...

Uczniowie 3 szkół zatańczą poloneza
Taneczne zawody odbędą się dziś o 12.00, na rynku. To będzie już piąta taka impreza.

Paweł Nijaki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.