CONTACT HERO

Czytaj dalej
.

CONTACT HERO

.

ContactHero to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się telefoniczną sprzedażą i obsługą klienta. Zakres działania firmy to głównie branża edukacyjna oraz health & beauty. ContactHero z centralą w Białymstoku mieści się w modernistycznym budynku w pobliżu strategicznych punktów w mieście.

Pracownicy organizacji są w nieprzerwanym kontakcie z klientami z licznych krajów Europy – Polską, Chorwacją, Hiszpanią, Niemcami, Włochami, Słowacją, Słowenią, Czechami, Litwą, Węgrami i Austrią. Z tego względu cenionym atutem jest znajomość języków.

WIĘCEJ O FIRMIE


Obecnie Contact Hero zatrudnia 30 pracowników odpowiedzialnych głównie za telefoniczną obsługę klienta. Firma planuje szeroko zakrojony rozwój i ma na celu pozyskanie 20 nowych pracowników w obecnie trwającej rekrutacji.W ContactHero nie wymaga się doświadczenia, z uwagi na kompleksowe szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie leadera.

Wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę to standard. Dodatkowo ContactHero ma silnie rozwinięty system motywacyjny. Wyniki nagradzane są nie tylko prowizjami, ale również atrakcyjnymi benefitami. Ostatnią nagrodą za sprzedaż półroczną była wycieczka na Madagaskar.

Zależy nam na tym, aby osoby zatrudnione w ContactHero były w pełni usatysfakcjonowane pracą. Z tego względu oferujemy szereg udogodnień, takich jak elastyczny grafik i możliwość pracy w pełnym i niepełnym wymiarze, dofinansowanie karty Multisport oraz prywatnego pakietu ubezpieczenia, wyżej wspomniane konkursy i dogodną lokalizację w samym centrum miasta.
To dobre miejsce dla ludzi, którzy szukają realnego zarobku, a także luźnej i przyjaznej atmosfery oraz wsparcia na każdym kroku. Zatrudniamy również studentów.

Rekrutacją nowych pracowników zajmuje się Aneta Rajecka. Zainteresowanych pracą prosimy o kontakt pod adresem mailowym: [email protected].

OFERTY PRACY


PRZECZYTAJ ARTYKUŁ


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


w dniach 29-30 marca
Białystok, Budynek NOT
Piątek 29.03, 10:00 - 18:00
Sobota 30.03, 10:00 - 16:00

 

ZOBACZ WSZYSTKIE FIRMY


.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.