Cygan wraca do zdrowia

Czytaj dalej
Fot. Anna Kaczmarz
Frel (AIP)[email protected]

Cygan wraca do zdrowia

Frel (AIP)[email protected]

Jest kolejny dobry komunikat w sprawie Dawida Kosteckiego - nie przebywa on już w szpitalu w Rzeszowie.

- Dawid Kostecki nie jest już pacjentem naszego szpitala - poinformowała Ewa Tarkowska-Bryg, rzecznik Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Wydaje się więc, że „Cygan” powoli wraca do zdrowia i co równie ważne - wygrał kolejną walkę, tym razem najważniejszą - o życie.

Na oddział intensywnej terapii Kostecki trafił 22 listopada z powodu zatrucia. Choć w mediach krążyło sporo spekulacji na ten temat, jednym z możliwych scenariuszy była próba popełnienia przez znanego pięściarza samobójstwa. Oficjalnie takich doniesień nikt jednak nie potwierdził.

- W przypadku próby samobójczej lub pobicia szpital ma obowiązek zgłosić to policji. My żadnego zgłoszenia nie otrzymaliśmy - powiedziała komisarz Marta Tabasz-Rygiel, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Kosteckim był dobrze zapowiadającym się polskim pięściarzem. Niestety, miał sporo problemów z prawem, na dwa lata trafił do więzienia. Potem wrócił, ale przegrał pojedynek z Andrzejem Sołdrą. W marcu tego roku okazało się, że podczas gali Polsat Boxing Night „Polish Gipsy” był na dopingu. Od tego czasu właściwie całkowicie odciął się od świata.

Frel (AIP)[email protected]

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.