Krzysztof Marczyk

Czas na drugą rundę. Faworyt rozgrywek przyjeżdża do Koszalina

Jakub Radosz (z piłką) zagrał w niedawnym meczu pucharowym przeciwko szczecińskiemu zespołowi i był jednym z wyróżniających się zawodników Gwardii K Fot. Jacek Wójcik Jakub Radosz (z piłką) zagrał w niedawnym meczu pucharowym przeciwko szczecińskiemu zespołowi i był jednym z wyróżniających się zawodników Gwardii Koszalin
Krzysztof Marczyk

Meczem z Nielbą Wągrowiec w ramach 12. kolejki rozgrywek rozpoczną rundę rewanżową szczypiorniści Gwardii Koszalin. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 17.00 w hali Gwardii przy ul. Fałata.

Podopieczni trenera Piotra Stasiuka w okresie przygotowawczym, prócz treningów, wzięli udział w turnieju Handball Cup w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie zajęli trzecie miejsce. W 1/16 finału Pucharu Polski gwardziści podejmowali ekstraklasową Pogoń Szczecin i po bardzo dobrej pierwszej połowie musieli ostatecznie uznać wyższość wyżej notowanych rywali (20:26), tym samym żegnając się z tymi rozgrywkami.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.