Krzysztof Marczyk

Czas na poprawę humorów po inauguracji. Pierwszy u siebie

W poprzednim sezonie Gwardia (białe spodenki) wygrała we własnej hali z Żukowem Fot. Radosław Brzostek W poprzednim sezonie Gwardia (białe spodenki) wygrała we własnej hali z Żukowem
Krzysztof Marczyk

W sobotę 29 bm. o godz. 19.00 Gwardia Koszalin podejmować będzie GKS Żukowo w ramach 2. kolejki I ligi mężczyzn. Będzie to jednocześnie pierwszy mecz koszalińskiej ekipy przed własną publicznością. Rozgrywany o późniejszej niż zazwyczaj godzinie na prośbę drużyny gości - trener wcześniej będzie na zgrupowaniu kadry młodzieżowej i dopiero w sobotę wieczorem dołączy do swojej drużyny.

Gwardziści sezon zaczęli od wyjazdowej przegranej z Nielbą Wągrowiec, ale zdaniem trenera Piotra Stasiuka wstydu nie było, wręcz przeciwnie. Minimalna porażka 23:25 z jednym z faworytów do wygrania całych rozgrywek, przy okrojonym składzie, to nie jest jeszcze powód do zmartwień.

- Jestem optymistycznie nastawiony na dalszą część sezonu. Nasz zespół, wzmocniony przed sezonem doświadczonymi zawodnikami, stać na coś więcej, niż tylko walkę o utrzymanie - powiedział trener Stasiuk.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Marczyk

W Głosie Koszalińskim pracuję od 2012 roku, najpierw na stanowisku dziennikarza sportowego. Teraz zajmuję się głównie edukacją, ekologią, inwestycjami oraz różnego rodzaju interwencjami i sygnałami od czytelników.


W wolnym czasie słucham muzyki filmowej i elektronicznej z lat 80. (w stylu Vangelisa, czy Tangerine Dream) pochłaniam książki, głównie polityczno-ekonomiczne, ale reportaże i biografie też lubią wpadać w moje ręce. Fascynuje mnie również ogrom kosmosu. Pod jednym warunkiem - jeśli dzieci pozwolą. Dzięki nim najwięcej czasu spędzam teraz w piaskownicach, na huśtawkach i wśród zabawek. Lubię dżem na każdej potrawie oraz pizzę z ananasem.  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.