Czas na remonty. Prawie 26 milionów złotych na drogi w regionie

Czytaj dalej
Fot. Radosław Brzostek
Jakub Roszkowski

Czas na remonty. Prawie 26 milionów złotych na drogi w regionie

Jakub Roszkowski

Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc podpisał umowę, na podstawie której samorząd województwa otrzyma z budżetu państwa blisko 26 mln złotych na drogi wojewódzkie.

To solidna, ale - jak słyszymy w Zarządzie Dróg Wojewódzkich z siedzibą w Koszalinie - również spodziewana i nawet oczekiwana kwota.

- Była już rezerwowana w naszym budżecie w styczniu, więc jak najbardziej się jej spodziewaliśmy. Choć oczywiście jest ona dla nas swoistym bonusem do tego, co otrzymujemy na cały rok - mówi nam wicedyrektor Zarządu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie Waldemar Wejnerowski.

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.