Mateusz Bolechowski

Czego życzyć wędkarzom w dniu ich święta?

Takie ryby pływają w świętokrzyskiej Wiśle - suma mierzącego 223 centymetry złowili Krzysztof Rózga i Tomasz Miernik Fot. archiwum prywatne Takie ryby pływają w świętokrzyskiej Wiśle - suma mierzącego 223 centymetry złowili Krzysztof Rózga i Tomasz Miernik
Mateusz Bolechowski

Tylko w naszym województwie jest kilkadziesiąt tysięcy wędkarzy. Polski Związek Wędkarski to największa organizacja w Polsce - zrzesza ponad pół miliona członków! Dziś amatorzy wędkowania obchodzą swoje święto.

Wędkarstwo to jeden z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu na świecie. Łowią milionerzy i biedacy. I choć jedni tylko dla przyjemności, a drudzy, żeby zdobyć pożywienie, emocje towarzyszące wędkowaniu czują identyczne. Co takiego jest w tym zajęciu? Chyba każdy wędkarz musiał odpowiadać na ironiczne pytanie - jak można tak siedzieć w jednym miejscu i gapić się na spławik?

Poznaj sekrety wędkowania jednego z najbardziej znanych w Polsce świętokrzyskich wędkarzy - suchedniowianina Krzysztofa Rózgi. Dowiedz się, jakie są nowe mody i metody łowienia ryb. 

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mateusz Bolechowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.