Marta Gawina

Czeka nas rewolucja śmieciowa. Nowe firmy, nowe zasady

Czeka nas rewolucja śmieciowa. Nowe firmy, nowe zasady Fot. sxc.hu Czeka nas rewolucja śmieciowa. Nowe firmy, nowe zasady
Marta Gawina

Firmy z Białegostoku, Łomży i Hajnówki będą odbierać nasze śmieci. Przetarg został rozstrzygnięty. Ale uwaga. Zmieniają się także zasady segregacji.

Śmieciowa rewolucja wchodzi w życie 1 października. To wtedy do sześciu sektorów, na jakie został podzielony Białystok, wjadą firmy, które wygrały właśnie przetarg. Odpadami będą zajmować się do 2021 roku.

- Pięć umów na pięć sektorów zostało już zawartych - mówi Zbigniew Gołębiewski, rzecznik miejskiej spółki Lech, która odpowiada za odpady.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.