Justyna Tota

Czy 39-latek z Bydgoszczy katował psa? W sprawie pojawił się wątek o zoofilii

Mężczyzna został przez nas przesłuchany w sprawie znęcania się nad psem. Czekamy na ekspertyzy biegłego w tej dziedzinie, które mają wyjaśnić, czy doszło Fot. Pogotowie dla Zwierząt Mężczyzna został przez nas przesłuchany w sprawie znęcania się nad psem. Czekamy na ekspertyzy biegłego w tej dziedzinie, które mają wyjaśnić, czy doszło do przestępstwa - mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy
Justyna Tota

Policja interweniowała w sprawie narkotyków, ale do akcji dołączyło też Pogotowie dla Zwierząt, które odebrało dręczonego psa.

Działo się to na osiedlu Leśnym w środę (30 maja). Policjanci po przeszukaniu mieszkania zatrzymali 39-letniego Tomasza W. - Nasze działania były prowadzone w związku z informacją o tym, że Tomasz W. posiada narkotyki - powiedział nam kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Justyna Tota

Z lokalnymi mediami współpracuję od kilkunastu lat. Od samego początku w redakcji „Expressu Bydgoskiego” miałam możliwość rozwijać się dwutorowo – jako reporter i jako edytor, co jest zgodne z moim wykształceniem. Pierwsze szlify przydały mi się w prowadzeniu bezpłatnego tygodnika informacyjnego „7 Dni Bydgoszcz”, wydawanego przez Express Media w latach 2008-2009. W ostatnich latach skupiam się głównie na wydarzeniach kulturalnych. Bez względu jednak na to, w jakiej dziedzinie przychodzi podejmować mi temat, to człowiek jest zawsze w centrum uwagi.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.