Czy policjanci z Włocławka bili, czy zostali pobici?

Czytaj dalej
Fot. Filip Kowalskowski
Małgorzata Goździalska

Czy policjanci z Włocławka bili, czy zostali pobici?

Małgorzata Goździalska

Włocławscy policjanci bili czy też zostali pobici? Na razie prokuratura we Włocławku postawiła dwóm młodym mieszkańcom zarzuty napaści na funkcjonariuszy. Czy policjanci bili? To będzie ustalać inna prokuratura.

Jak informowaliśmy, w nocy z czwartku na piątek we Włocławku doszło do zatrzymania trzech młodych ludzi. Sprawa stała się głośna po tym, jak opublikowana została relacja opiekunów, z której wynika że dwóch zatrzymanych zostało przez włocławskich policjantów pobitych.

Co ustaliła włocławska prokuratura? Z dotychczasowych ustaleń wynika, że trzech policjantów Komendy Miejskiej Policji po meczu koszykówki przyszło do sklepu przy ul. Kaliskiej po piwo. Policjanci byli po służbie, kupili po jednym piwku. W okolicach sklepu przy ul. Kaliskiej i Planty podjechał do nich samochód.

Co tak naprawdę zdarzyło się w nocy z czwartku na piątek we Włocławku? Kto był napastnikiem, a kto ofiarą? O tym przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Goździalska

Zajmuję się problematyką samorządową, sprawami kryminalnymi, problemami społecznymi. W imieniu Czytelników podejmuję skutecznie interwencję.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.