DANWOOD S.A.

Czytaj dalej
.

DANWOOD S.A.

.

Jesteśmy jednym z najbardziej liczących się na rynku europejskim dostawców prefabrykowanych domów o konstrukcji drewnianej w standardzie „pod klucz”. Przez 26 lat działalności przekazaliśmy klientom ponad 13 000 domów.

Nasze domy to efekt pracy ponad 2 200 osób zatrudnionych w Danwood na budowach za granicą, siedzibie firmy w Bielsku Podlaskim oraz w biurze w Białymstoku.

Wśród nich jest ponad 300 inżynierów i architektów, ponad 400 pracowników pracujących przy produkcji elementów konstrukcyjnych w naszych fabrykach w Bielsku Podlaskim oraz przeszło 1 000 osób, tworzących wykwalifikowane i doświadczone brygady montażowe i wykończeniowe.

Nasze domu budujemy:

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Wyznaczamy trendy, wdrażamy innowacyjne rozwiązania. Jeżeli masz otwartą głowę, moc pomysłów i odwagę by wyznaczać nowe standardy w budownictwie, to właśnie Ciebie szukamy.

Rozpoczynasz karierę? – nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś dołączył do naszego zespołu. Stawiamy na osobowość i entuzjazm przy realizowaniu zadań.

Jesteś doświadczonym specjalistą? – zapraszamy do współpracy, cenimy doświadczenie i wiedzę, a zarazem dajemy nowe możliwości rozwoju.

WIĘCEJ O FIRMIE


Osobom rozpoczynającym pracę oferujemy:

OFERTY PRACY


Kogo szukamy?

Pracę w naszej firmie mogą znaleźć m.in. specjaliści z zakresu budownictwa, logistyki, produkcji, administracji. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska budowlane: malarz-szpachlarz, glazurnik, stolarz budowlany oraz inżynierów budowy ze znajomością języka niemieckiego. Więcej aktualnych ofert pracy w naszej firmie można znaleźć na stronie www.danwoodpraca.pl

POZNAJ OFERTY INNYCH FIRM


Zapraszamy na Podlaskie Targi Pracy


14-15 października 2022
Piątek-sobota, godz. 12:00 - 18:00
ATRIUM BIAŁA, Białystok, ul. Miłosza 2
.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.